Хмельницький ліцей

google-site-verification=xZj9Uzps9RbgmxF79jZ0DzfNDPcykTA2cp0QQJ94NWw

Традиційно до відзначення Дня української писемності та мови приєдналися наймолодші наші школярики 1 В та 2 Г класу разом зі своїми вчителями Галузинською Іриною Олександрівною та Лопатюк Ольгою Вікторівною. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
    Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука повідомляє,

що до 1х класів набрано: 96 учнів. Вільних мість немає.

До 5х класів набрано: 88 учнів. Вільних мість 2.

До 10х класів набрано: 65 учнів. Вільних мість 25.

Школа №15 » Новини » Нова українська школа

Нова українська школа

Нова українська школа - це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою у школі змінюється просторово-предметне оточення класних приміщень. Планування і дизайн освітнього простору спрямовується на розвиток дитини та її мотивації до навчання.
За рахунок субвенції з Державного бюджету та коштів міського бюджету, закуплені сучасні засоби навчання та обладнання.
З метою забезпечення якісної сучасної та доступної освіти, створені відповідні предметно-розвивальні освітні середовища.
Вчителі 1-х класів у новому 2020/2021 навчальному році отримали:
- друковані засоби навчання: комплекти навчально-наочних засобів для навчання грамоти, набори таблиць та плакатів до основних розділів програми для вивчення предметів «Українська мова», «Математика», «Я досліджую світ», карти настінні;
- контрольно-вимірювальні інструменти: метр навчальний з сантиметровим діленням, трикутник, циркуль;
- моделі: набір геометричних тіл та фігур, глобуси;
- прилади та пристосування: терези демонстраційні з набором важків, набір для вивчення часток і дробів, компас шкільний, мікроскоп шкільний;
- інвентар: набір лабораторний демонстраційний;
- набори настільних розвивальних ігор.