Школа № 15 міста Хмельницького
  • Головна


Календар

Календар свят України. Граматика української мови

Опитування

Ваші бали за три ЗНО?

Останні новини:

    Продовжуємо Зцілення та Навчання за допомогою мистецтва. Цього разу ми з дітьми навчилися долати тривожність за допомогою антистрес-іграшки. Дитячому захопленню не було меж.
    Катерина Кривошей, Віра Балашова, Save the Children in Ukraine
     
     

     

     
    Продовжуємо Зцілення та Навчання за допомогою мистецтва. Сьогодні будуємо місто своєї мрії. Діти демонструють власне бачення ідеальної громади, створюють власну модель та презентують її.
    Наш проект здобув перемогу🏅🏅🏅 в номінації "Поліграфічний контент". Це був неперевершений досвід і високе визнання нашої праці. Пишаємось 10а і командою КБШ Ліцею.
    Дякуємо #savethechildren за таку чудову можливість
     

     
    Вчителі ліцею обговорили ряд важливих питань навчально виховного процесу на черговій педагогічній раді✍️ Доповідала заступник директора Галина Войтюк , вона порушила питання розвитку особистості у Новій українській школі шляхом зацікавлення здобувачів освіти процесом навчання і пошуками педагогів ефективних форм та методів викладання шкільних предметів. Колеги обговорили важливу проблему мотивації учнів до здобуття нових знань та поділилися власними напрацюваннями і запропонували шляхи вирішення важливої освітньої проблеми. А на завершення всі присутні мали можливість залишити свої пропозиції під символічним осіннім деревом знань🍁🍂
    Наближаємо Перемогу🇺🇦. З Україною 💙💛
    Сьогодні, 25 жовтня, українці по всьому світові разом написали Радіодиктант національної єдності_2024✍️📖🇺🇦 Цьогоріч найбільший українськомовний флешмоб відбувся вже 25-й раз поспіль.
    Ліцеїсти разом із своїми вчителями підтримали мовну ініціативу🫶 Адже українська мова - це код нашої нації🇺🇦 Знати та вдосконалювати рідну мову це велика праця та місія для кожного українця 🇺🇦
    Бренить - співає наша мова, чарує, тішить і п'янить💙💛


     
RSS

Батькам про покарання

             ПРО ПОКАРАННЯ 


     Пояснюйте дитині, що ви сварите її за конкретний поганий вчинок, а не за те, що вона погана. Дитина не може бути поганою, вона хороша і улюблена завжди, але за різних обставин може здійснювати не зовсім правильні вчинки. Намагайтеся пояснити це малюкові, щоб він не відчував себе безпорадним і "поганим", бо це може призвести до вкрай негативних наслідків в його дорослому житті.
     Карайте заслужено. Покарання завжди має бути справедливим, а не залежати від вашого настрою. Перш ніж карати, подумайте, чи буде ваше покарання ефективним, чи почує вас малюк, чи винесе правильний урок. Якщо дитина загралася на вулиці і не хоче додому, чи потрібно на неї кричати і погрожувати якоюсь забороною? А якщо вона стрибає і бігає, потрібно її карати, тільки тому, що у вас болить голова? Часто мама стримується і контролює свої емоції, але зривається через якусь дрібницю, а дитина отримує сильний стрес і нерозуміння ситуації.
     Ніколи не карайте дитину при сторонніх. Є правило, що дитина повинна отримати покарання відразу після провини, а не "заднім" числом, але ніколи не вичитуйте і не сваріть дитину при сторонніх, особливо при однолітках. Відведіть дитину в сторону і поясніть їй де і чому вона вчинила неправильно і як слід було б зробити. У дітей пам'ять коротка, тому якщо ви будете вичитувати малюка за давню провину, вона навряд чи вас зрозуміє, тому що просто не згадає.
    Завжди тримайте слово. Щоб зберегти свій авторитет у вихованні дитини, завжди виконуйте свої обіцянки, це стосується і покарань. Якщо ви будете тільки погрожувати і "обіцяти", але не виконувати, то дитина і зовсім перестане рахуватися з вашими проханнями і перестане вас слухати. Тому якщо ви пообіцяли день без мультиків або без солодкого, будьте ласкаві виконати.
     Менше заборон. Забороняючи щось дитині, пам'ятайте про "правило дев'ятки" - на одну заборону має припадати 9 дозволів. Якщо життя дитини складається із суцільних заборон, є дуже висока ймовірність, що якісь з них будуть систематично порушуватися. Розставте чіткі межі і скорегуйте заборони, залишивши тільки ті, які несуть загрозу життю дитини або оточуючим. Чітко позначивши рамки, вимагайте від дитини виконання і слухняності, якщо ж вона постійно порушує кордони, тоді ви можете її покарати.

Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо: зареєструватися або ввести логін та пароль.