Міністерством освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2018/19 навчальному році.

Документ містить рекомендації щодо викладання всіх навчальних предметів у початковій, базовій та старшій школі, а також курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.

Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.

Перейти до рекомендацій

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука.

Умови конкурсу додаються.

Умови проведення конкурсу

Зразок заяви претендента на участь у конкурсі

загальних зборів трудового колективу

Хмельницької спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 15

Додаток .doc

Звіт директора школи Вересюка М.П.

про  роботу в 2017-2018 навчальному році

та  завдання  на 2018-2019 навчальний рік.

Додаток .doc

Кожен вихідний проводить по-різному. Вчителі середньої та старшої школи ХСЗШ І-ІІІ ступенів № 15 ім. О.Співачука взяли участь у тренінгу "Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів". Дякуємо тренерам Олесі Прус та Олені Зарічній. Нові знання, дружня атмосфера, позитивні емоції, віра в свої сили і можливості - ось такий наш вихідний.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ "ГЕЛІАНТУС 2018". ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ 18 УЧНІВ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

З 12 по 18 березня старшокласники провели ряд заходів приурочених до ""Всесвітнього тижня грошей", а саме: здійснили віртуальну подорож в " Музей грошей", переглянули фільм " Історія української гривні", провели вікторину " Країна - столиця - гроші" та інтерактив " Я - клієнт банку".

Шановні батьки, учні та освітяни!
    Обмежувальні заходи щодо здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста триватимуть щонайменше до середи , 21 лютого 2018 року (включно).

» » Директори 15 школи

Директори 15 школи

З 1951 року Школу № 15 в місті Хмельницькому очолювали 4 директора.

2002 - 2018
Вересюк Микола Петрович